II.liga - Sezóna 2006/2007

Konečná tabuľka

 

Por. Klub Záp. V R P Sety Body
1 Lok.Košice B 22 14 7 1 257:139 57
2 Stadex Košice 22 12 7 3 225:171 53
3 Vojčice B 22 14 2 6 236:160 52
4 Michalovce 22 10 6 6 212:184 48
5 Margecany 22 11 2 9 202:194 46
6 Karpatská Svidník 22 10 3 9 184:212 45
7 Humenné 22 8 4 10 201:195 42
8 Rožňava B 22 9 1 12 186:210 41
9 Levoča 22 8 2 12 184:212 40
10 V.Kapušany 22 9 0 13 168:228 40
11 Belá n/C 22 5 1 16 171:225 33
12 Poprad 22 3 3 16 150:246 31

 

Víťaz súťaže STK Lokomotíva Košice "B"postúpil do I.ligy mužov - Východ

Do III.ligy mužov - Západ zostúpili družstvá ŠK Veterán Poprad a TJ Javorinka Levoča

Do III.ligy mužov - Severovýchod zostúpilo družstvo ŠK Orion Belá n/Cir.

O poradí na 9.-10.mieste rozhodli vzájomné zápasy MKST Energetik V.Kapušany - TJ Javorinka Levoča

Výsledky 

Kolo Domáci Hostia Výsledok
1 Orion Belá n/C MKST Energetik V.Kapušany 8:10
2 Geológ VTJ Rožňava B Orion Belá n/C 6:12
3 Orion Belá n/C TJ Javorinka Levoča 8:10
4 Orion Belá n/C ŠKST Sokol Vojčice B 8:10
5 ŠK ZŠ Karpatská Svidník Orion Belá n/C 11:7
6 Orion Belá n/C ŠKST Humenné 7:11
7 STK Stadex Košice Orion Belá n/C 10:8
8 Orion Belá n/C Lokomotíva Košice B 3:15
9 ŠKST Michalovce Orion Belá n/C 9:9
10 Orion Belá n/C ŠK Veterán Poprad 11:7
11 OŠK Lokomotíva Margecany Orion Belá n/C 7:11
12 MKST Energetik V.Kapušany Orion Belá n/C 8:10
13 Orion Belá n/C Geológ VTJ Rožňava B 6:12
14 TJ Javorinka Levoča Orion Belá n/C 13:5
15 ŠKST Sokol Vojčice B Orion Belá n/C 14:4
16 Orion Belá n/C ŠK ZŠ Karpatská Svidník 7:11
17 ŠKST Humenné Orion Belá n/C 12:6
18 Orion Belá n/C STK Stadex Košice 5:13
19 Lokomotíva Košice B Orion Belá n/C 10:8
20 Orion Belá n/C ŠKST Michalovce 8:10
21 ŠK Veterán Poprad Orion Belá n/C 4:14
22 Orion Belá n/C OŠK Lokomotíva Margecany 6:12

 

IV.liga

Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1 Udavské 22 20 1 1 306:90 63
2 Vranov D 22 20 1 1 288:108 63
3 Snina B 22 14 1 7 232:164 51
4 Snina C 22 8 4 10 192:204 42
5 Belá B 22 7 5 10 187:209 41
6 Vranov E 22 8 3 11 187:209 41
7 Závadka 22 7 5 10 180:216 41
8 Tecák Vranov 22 7 4 11 166:230 40
9 Kamenica B 22 8 2 12 165:231 40
10 Čierne n/T 22 7 2 13 171:225 38
11 Čabiny/M-ce B 22 6 2 14 147:249 36
12 Zempl.Hámre 22 4 2 16 154:242 32

II.trieda

Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1 Lukačovce 14 12 1 1 163:89 39
2 Udavské B 14 10 1 3 154:98 35
3 Ptičie 14 10 0 4 167:85 34
4 Hažín 14 7 1 6 141:111 29
5 Belá C 14 7 0 7 116:136 28
6 Kochanovce 14 6 1 7 129:123 27
7 Zempl.Hámre B 14 1 0 13 64:188 16
8 Dlhé 14 1 0 13 74:178 16
 
Orion Belá n/Cir."C" body:Burík 23,Gnip 17,M.Hašuľ ml.16,M.Bednár 11,Majerník 10,
Ľonc 9,I.Hašuľ 7,J.Bednár 6,M.Hašuľ st.3,štvorhra 14

II.liga žiaci

Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1 Udavské 14 14 0 0 135:5 42
2 Humenné 14 11 1 2 100:40 37
3 Belá n/C 14 10 1 3 95:45 35
4 Snina 14 7 0 7 72:68 28
5 Vranov C 14 5 0 7 60:80 28
6 Závadka 14 3 1 10 47:93 21
7 Kamenica 14 2 1 11 28:112 19
8 Čabiny/M-ce 14 0 0 14 23:117 14