II.liga - Sezóna 2008/2009

 Konečná tabuľka

Por. Klub Záp. V R P Sety Body
1 Michalovce 26 20 6 0 310:158 72
2 Krompachy 26 17 5 4 275:193 65
3 Stadex Košice 26 15 5 6 269:199 61
4 Humenné 26 15 4 7 280:188 60
5 Mokrance 26 10 10 6 256:212 56
6 Margecany 26 13 4 9 257:211 56
7 St.Ľubovňa 26 11 6 9 255:213 54
8 Rožňava B 26 11 3 12 218:250 51
9 Slov.Ves 26 10 5 11 208:260 51
10 Lok.Košice C 26 10 2 14 225:243 48
11 Veľ.Kapušany 26 7 4 15 193:275 44
12 Vranov B 26 7 3 16 211:257 43
13 Belá n/C 26 6 1 19 190:278 39
14 Vojčice B 26 0 2 24 129:339 28

 

Víťaz súťaže SKŠT Michalovce postúpil do I.ligy mužov - Východ.

Do III.ligy mužov - Severovýchod zostúpilo družstvo ŠK Orion Belá n/Cir.

Do III.ligy mužov - Juh zostúpilo družstvo SKŠT Sokol Vojčice "B".

 

Výsledky 

Kolo Domáci Hostia Výsledok
1 TJ STO Slovenská Ves Orion Belá n/C 10:8
2 Orion Belá n/C TJ Slobytermia ST.Ľubovňa 6:12
3 STK Stadex Košice Orion Belá n/C 12:6
4 Orion Belá n/C ŠKST Humenné 7:11
5 STK Lok.Košice C Orion Belá n/C 11:7
6 Orion Belá n/C STO Mokrance 6:12
7 VSTK Vranov n/T B Orion Belá n/C 13:5
8 Orion Belá n/C MKST Veľké Kapušany 12:6
9 SKŠT Michalovce Orion Belá n/C 15:3
10 Orion Belá n/C SKŠT Sokol Vojčice B 18:0
11 Geológ VTJ Rožňava B Orion Belá n/C 15:3
12 MŠK Krompachy Orion Belá n/C 15:3
13 Orion Belá n/C ŠKST Topspin Michaľany 6:12
14 Orion Belá n/C TJ STO Slovenská Ves 3:15
15 TJ Slobytermia ST.Ľubovňa Orion Belá n/C 13:5
16 Orion Belá n/C STK Stadex Košice 5:13
17 ŠKST Humenné Orion Belá n/C 8:10
18 Orion Belá n/C STK Lok.Košice C 11:7
19 STO Mokrance Orion Belá n/C 7:11
20 Orion Belá n/C VSTK Vranov n/T B 6:12
21 MKST Veľké Kapušany Orion Belá n/C 12:6
22 Orion Belá n/C SKŠT Michalovce 6:12
23 SKŠT Sokol Vojčice B Orion Belá n/C 5:13
24 Orion Belá n/C Geológ VTJ Rožňava B 7:11
25 Orion Belá n/C MŠK Krompachy 8:10
26 ŠKST Topspin Michaľany Orion Belá n/C 9:9

 

I.trieda

Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1 Udavské B 18 16 1 1 231:93 51
2 Hažín 18 15 2 1 252:72 50
3 Belá B 18 12 1 5 171:153 43
4 Jasenov 18 8 2 8 168:156 36
5 Snina D 18 7 1 10 147:177 33
6 Myslina 18 5 3 10 162:162 31
7 Kamenica C 18 6 1 11 122:202 31
8 Košarovce B 18 6 0 12 123:201 30
9 Lukačovce 18 4 3 11 138:186 29
10 Zempl.Hámre B 18 3 2 13 106:218 26

II.trieda

Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1 Dlhé 14 12 1 1 179:73 39
2 Kolonica 14 11 1 2 149:103 37
3 Belá C 14 7 2 5 132:120 30
4 Kamienka 14 6 3 5 136:116 29
5 ZSŠ Humenné 14 5 2 7 124:128 26
6 Hažín B 14 6 0 8 123:129 26
7 Ptičie 14 4 1 9 109:143 23
8 Lieskovec 14 0 0 14 56:196 14

II.liga žiaci

Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1 Topoľovka 12 10 0 2 95:25 32
2 Belá 12 10 0 2 78:42 32
3 Snina 12 7 1 4 83:37 27
4 Klenova 12 6 1 5 64:56 25
5 Kamenica 12 4 2 6 46:74 22
6 Z.Hámre 12 1 1 10 30:90 15
7 Medzilaborce 12 1 1 10 24:96 15