2015/2016
3. liga, Severovýchod, muži
Por. | Mužstvo | Zápasy | V | R | P | K | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠKST Humenné B | 22 | 17 | 3 | 2 | 0 | 291 | : | 105 | 59 |
2 | STO Snina A | 22 | 16 | 3 | 3 | 0 | 250 | : | 146 | 57 |
3 | ŠK Orion Belá n/Cir. A | 22 | 13 | 1 | 8 | 0 | 226 | : | 170 | 49 |
4 | STJ Družba Bardejov A | 22 | 12 | 3 | 6 | 1 | 226 | : | 170 | 48 |
5 | STO Sedlice A | 22 | 11 | 4 | 7 | 0 | 204 | : | 192 | 48 |
6 | MŠK VSTK Vranov n/T D | 22 | 11 | 4 | 7 | 0 | 216 | : | 180 | 48 |
7 | MŠK VSTK Vranov n/T C | 22 | 10 | 1 | 11 | 0 | 178 | : | 218 | 43 |
8 | STO Lemešany A | 22 | 9 | 2 | 11 | 0 | 174 | : | 222 | 42 |
9 | ŠKST Humenné C | 22 | 7 | 1 | 14 | 0 | 168 | : | 228 | 37 |
10 | STŠK Tecák Vranov nT A | 22 | 6 | 2 | 14 | 0 | 162 | : | 234 | 36 |
11 | ŠKP Prešov A | 22 | 6 | 1 | 15 | 0 | 154 | : | 242 | 35 |
12 | MSTK Sabinov A | 22 | 1 | 1 | 20 | 0 | 127 | : | 269 | 25 |
III.liga sk. Severovýchod 2015/2016
Kolo | Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
1 | 4.10.2015 | ŠKP Prešov | Orion Belá | 9:9 |
2 | 11.10.2015 | Orion Belá | Tecák Vranov | 12:6 |
3 | 18.10.2015 | Humenné C | Orion Belá | 7:11 |
4 | 25.10.2015 | Orion Belá | Humenné B | 3:15 |
5 | 7.11.2015 | Sabinov | Orion Belá | 4:14 |
6 | 15.11.2015 | Vranov D | Orion Belá | 5:13 |
7 | 22.11.2015 | Orion Belá | Sedlice | 8:10 |
8 | 29.11.2015 | Snina A | Orion Belá | 11:7 |
9 | 6.12.2015 | Orion Belá | Vranov C | 14:4 |
10 | 13.12.2015 | Bardejov | Orion Belá | 12:6 |
11 | 20.12.2015 | Orion Belá | Lemešany | 11:7 |
12 | 17.1.2016 | Orion Belá | ŠKP Prešov | 13:5 |
13 | 24.1.2016 | Tecák Vranov | Orion Belá | 4:14 |
14 | 31.1.2016 | Orion Belá | Humenné C | 14:4 |
15 | 14.2.2016 | Humenné B | Orion Belá | 13:5 |
16 | 21.2.2016 | Orion Belá | Sabinov | 10:8 |
17 | 28.2.2016 | Orion Belá | Vranov D | 11:7 |
18 | 6.3.2016 | Sedlice | Orion Belá | 12:6 |
19 | 13.3.2016 | Orion Belá | Snina A | 6:12 |
20 | 3.4.2016 | Vranov C | Orion Belá | 11:7 |
21 | 10.4.2016 | Orion Belá | Bardejov | 18:0 WO |
22 | 17.4.2016 | Lemešany | Orion Belá | 4:14 |
ŠK Orion Belá n/Cir. A | ||||||
1 | Vozár Ľuboš | 79 | 64 | 15 | 81.01% | |
2 | Komjatý Igor | 4 | 3 | 1 | 75.00% | |
3 | Dráb Ján | 83 | 60 | 23 | 72.29% | |
4 | Burík Tomáš | 16 | 8 | 8 | 50.00% | |
5 | Drotár Jaroslav | 79 | 37 | 42 | 46.84% | |
6 | Hašuľ Marek st. | 5 | 2 | 3 | 40.00% | |
7 | Gnip Ján | 4 | 1 | 3 | 25.00% | |
8 | Hašuľ Igor | 24 | 5 | 19 | 20.83% | |
9 | Hrežík Marián | 12 | 2 | 10 | 16.67% | |
10 | Ovad Jozef | 2 | 0 | 2 | 0.00% | |
11 | Burda Pavol | 4 | 0 | 4 | 0.00% | |
12 | Lojan Adam | 4 | 0 | 4 | 0.00% | |
13 | Krešilová Andrea | 12 | 0 | 12 | 0.00% |
4. liga, Vihorlatská, muži
Por. | Mužstvo | Zápasy | V | R | P | K | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠKST Kamenica n/Cir. A | 22 | 20 | 1 | 1 | 0 | 270 | : | 126 | 63 |
2 | STO Košarovce A | 22 | 17 | 1 | 4 | 0 | 249 | : | 147 | 57 |
3 | Hrabovec n. Laborcom A | 22 | 16 | 1 | 5 | 0 | 238 | : | 158 | 55 |
4 | STO Gajmir Brestov A | 22 | 13 | 2 | 7 | 0 | 234 | : | 162 | 50 |
5 | TJ Šimonka Čierne nT A | 22 | 12 | 2 | 8 | 0 | 235 | : | 161 | 48 |
6 | OSTK Hencovce A | 22 | 8 | 2 | 12 | 0 | 174 | : | 222 | 40 |
7 | ŠKST Zemplín. Hámre A | 22 | 6 | 5 | 11 | 0 | 181 | : | 215 | 39 |
8 | STO Snina B | 22 | 7 | 2 | 13 | 0 | 180 | : | 216 | 38 |
9 | STO Dlhé n/Cirochou A | 22 | 6 | 4 | 12 | 0 | 175 | : | 221 | 38 |
10 | ŠKST Kamenica n/Cir. B | 22 | 7 | 2 | 13 | 0 | 172 | : | 224 | 38 |
11 | ŠK Orion Belá n/Cir. B | 22 | 5 | 3 | 14 | 0 | 147 | : | 249 | 35 |
12 | STO Kladzany A | 22 | 2 | 1 | 19 | 0 | 121 | : | 275 | 27 |
IV.liga sk. Vihorlatská 2015/2016
Kolo | Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
1 | 4.10.2015 | Dlhé n/C | Orion Belá B | 14:4 |
2 | 11.10.2015 | Orion Belá B | Hencovce | 8:10 |
3 | 18.10.2015 | Kamenica B | Orion Belá B | 14:4 |
4 | 25.10.2015 | Orion Belá B | Kamenica A | 3:15 |
5 | 8.11.2015 | Čierne n/T | Orion Belá B | 14:4 |
6 | 15.11.2015 | Brestov | Orion Belá B | 15:3 |
7 | 22.11.2015 | Orion Belá B | Kladzany | 11:7 |
8 | 29.11.2015 | Snina B | Orion Belá B | 7:11 |
9 | 6.12.2015 | Orion Belá B | Z. Hámre | 9:9 |
10 | 13.12.2015 | Košarovce | Orion Belá B | 12:6 |
11 | 20.12.2015 | Orion Belá B | Hrabovec n/L | 7:11 |
12 | 17.1.2016 | Orion Belá B | Dlhé n/C | 9:9 |
13 | 24.1.2016 | Hencovce | Orion Belá B | 11:7 |
14 | 31.1.2016 | Orion Belá B | Kamenica B | 14:4 |
15 | 14.2.2016 | Kamenica A | Orion Belá B | 13:5 |
16 | 21.2.2016 | Orion Belá B | Čierne n/T | 10:8 |
17 | 28.2.2016 | Orion Belá B | Brestov | 5:13 |
18 | 6.3.2016 | Kladzany | Orion Belá B | 9:9 |
19 | 13.3.2016 | Orion Belá B | Snina B | 10:8 |
20 | 3.4.2016 | Z. Hámre | Orion Belá B | 13:5 |
21 | 10.4.2016 | Orion Belá B | Košarovce | 2:16 |
22 | 17.4.2016 | Hrabovec n/L | Orion Belá B | 17:1 |
ŠK Orion Belá n/Cir. B | ||||||
1 | Komjatý Igor | 44 | 40 | 4 | 90.91% | |
2 | Hrežík Marián | 65 | 28 | 37 | 43.08% | |
3 | Rác Vasiľ | 86 | 34 | 52 | 39.53% | |
4 | Gnip Ján | 4 | 1 | 3 | 25.00% | |
5 | Ovad Jozef | 75 | 16 | 59 | 21.33% | |
6 | Hašuľ Igor | 49 | 8 | 41 | 16.33% | |
7 | Krešilová Andrea | 16 | 1 | 15 | 6.25% | |
8 | Hašuľ Marek st. | 1 | 0 | 1 | 0.00% | |
9 | Burík Patrik | 2 | 0 | 2 | 0.00% | |
10 | Lojan Adam | 2 | 0 | 2 | 0.00% | |
11 | Burda Pavol | 8 | 0 | 8 | 0.00% |
6.liga
por.č. | družstvo | odohrané | výhry | remízy | prehry | kont. | zápasy | body |
1. | STO Snina "D" | 16 | 14 | 1 | 1 | 233:55 | 45 | |
2. | Klampo Hažín nad Cirochou "B" | 16 | 13 | 0 | 3 | 173:115 | 42 | |
3. | STO Dlhé nad Cirochou "B" | 16 | 11 | 0 | 5 | 158:130 | 38 | |
4. | STO Stakčín "B" | 16 | 8 | 0 | 8 | 137:151 | 32 | |
5. | STO TJ Ladomírov | 16 | 6 | 2 | 8 | 142:146 | 30 | |
6. | STO Medzilaborce-Čertižné "B" | 16 | 6 | 2 | 8 | 149:139 | 30 | |
7. | TTC Kochanovce "C" | 16 | 6 | 1 | 9 | 148:140 | 29 | |
8. | ŠK Orion Belá nad Cirochou "C" | 16 | 5 | 0 | 10 | 1 | 125:163 | 25 |
9. | ŠKST Zemplínske Hámre "B" | 16 | 0 | 0 | 16 | 31:257 | 16 |
VI.liga ObSTZ Humenné 2015/2016
Kolo | Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
1 | 16.10.2015 (Pi-17:00) | Orion Belá C | Hažín B | 8:10 |
2 | 24.10.2015 (So-16:00) | Ladomírov | Orion Belá C | 12:6 |
3 | Orion Belá C | voľno | ||
4 | 14.11.2015 (So-17:00) | Snina D | Orion Belá C | 13:5 |
5 | 20.11.2015 (Pi-17:00) | Orion Belá C | Kochanovce C | 8:10 |
6 | 28.11.2015 (So-17:00) | Medzilaborce-Čertižné B | Orion Belá C | 13:5 |
7 | 4.12.2015 (Pi-17:00) | Orion Belá C | Dlhé B | 12:6 |
8 | 12.12.2015 (So-14:00) | Stakčín B | Orion Belá C | 12:6 |
9 | 18.12.2015 (Pi-17:00) | Orion Belá C | Z.Hámre B | 17:1 |
10 | 16.1.2016 (So-17:00) | Hažín B | Orion Belá C | 13:5 |
11 | 22.1.2016 (Pi-17:00) | Orion Belá C | Ladomírov | 4:14 |
12 | Orion Belá C | voľno | ||
13 | 12.2.2016 (Pi-17:00) | Orion Belá C | Snina D | 2:16 |
14 | 21.2.2016 (Ne-11:00) | Kochanovce C | Orion Belá C | 7:11 |
15 | 26.2.2016 (Pi-17:00) | Orion Belá C | Medzilaborce-Čertižné B | 11:7 |
16 | 6.3.2016 (Ne-10:00) | Dlhé B | Orion Belá C | 12:6 |
17 | 11.3.2016 (Pi-17:00) | Orion Belá C | Stakčín B | 12:6 |
18 | 20.3.2016 (Ne-14:00) | Z.Hámre B | Orion Belá C | 1:17 |
1. | Hašuľ Igor | 11:1 | 3:0 | 91.7% |
2. | Krešilová Andrea | 37:22 | 3:11 | 62.7% |
3. | Burda Pavol | 29:26 | 5:9 | 52.7% |
4. | Harmaňoš Patrik | 9:11 | 1:4 | 45.0% |
5. | Rebičová Terézia | 14:21 | 3:6 | 40.0% |
6. | Buríková Viktória | 10:33 | 3:7 | 23.3% |
7. | Burík Patrik | 1:5 | 0:2 | 16.7% |
8. | Hašuľ Marek st. | 0:0 | 0:0 | 0% |
9. | Lechan Igor | 0:0 | 0:0 | 0% |
10. | Bednár Jozef | 0:0 | 0:0 | 0% |
11. | Bednár Marián | 0:0 | 0:0 | 0% |
12. | Majerník Pavol | 0:0 | 0:0 | 0% |
13. | Ovad Jozef | 0:0 | 0:0 | 0% |
14. | Džatko Vladimír | 0:0 | 0:0 | 0% |
15. | Országh Dalibor | 0:2 | 0:0 | 0% |
16. | Lojan Adam | 0:4 | 0:1 | 0% |
3. kolo
ŠK Orion Belá n/Cir. A - Geológ Rožňava A 6 : 4 (T.Rebičová 1.5, A.Krešilová 1.5, 3xWO - A.Černická 3, G.Polanecká 1); Športklub MSS Prešov A - ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 : 8 (K.Vyhonská 2 - T.Ficková 3, T.Rebičová 2.5, A.Krešilová 2.5); Geológ Rožňava A - Športklub MSS Prešov A 7 : 3 (A.Černická 3.5, G.Polanecká 3.5 - , 3xWO)
Tabuľka
Por. | Mužstvo | Zápasy | V | R | P | K | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Športklub MSS Prešov A | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 39 | : | 21 | 14 |
2 | Geológ Rožňava A | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 27 | : | 33 | 12 |
3 | ŠK Orion Belá n/Cir. A | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 24 | : | 36 | 10 |
VSSTZ Košice mládež - 1. liga, dorastenky
2. kolo
ŠK Orion Belá n/Cir. A - Geológ Rožňava A 4 : 6 (A.Krešilová 1, 3xWO - A.Černická 3.5, G.Polanecká 2.5); Športklub MSS Prešov A - ŠK Orion Belá n/Cir. A 9 : 1 (T.Klimková 3.5, Z.Liptáková 3.5, K.Vyhonská 2 - T.Rebičová 1)
VSSTZ Košice mládež - 1. liga, dorastenky
1. kolo
ŠK Orion Belá n/Cir. A - Geológ Rožňava A 4 : 6 (A.Krešilová 1, 3xWO - A.Černická 3.5, G.Polanecká 2.5); Športklub MSS Prešov A - ŠK Orion Belá n/Cir. A 9 : 1 (T.Klimková 3.5, T.Žilková 3, Z.Liptáková 2.5 - A.Krešilová 1); Geológ Rožňava A - Športklub MSS Prešov A 2 : 8 (A.Černická 2 - T.Žilková 2.5, T.Klimková 1.5, Z.Liptáková 1, 3xWO)
VSSTZ Košice mládež - 2. liga, Zempl. - Vihorl., st. žiaci
1. kolo
ŠK Orion Belá n/Cir. A - STO Snina A 2 : 8 (N.Országh 1, Š.Országh 1 - M.Kozej 3.5, M.Charitun 3.5, J.Pčola 1); OKST Regmont Hraň A - ŠKST Hunenné A 3 : 7 (D.Mihajlo 2, E.Pustaiová 1 - M.Sukeľ 3.5, T.Ištok 2.5, V.Židzik 1); STO Snina A - ŠKST Hunenné A 9 : 1 (M.Kozej 3.5, M.Charitun 3.5, J.Pčola 2 - M.Sukeľ 1); ŠK Orion Belá n/Cir. A - OKST Regmont Hraň A 7 : 3 (N.Országh 3.5, Š.Országh 2.5, H.Čižmárová 1 - D.Mihajlo 2, E.Pustaiová 1); OKST Regmont Hraň A - STO Snina A 2 : 8 (D.Mihajlo 2 - M.Charitun 3.5, M.Kozej 2.5, J.Pčola 2); ŠKST Hunenné A - ŠK Orion Belá n/Cir. A 2 : 8 (M.Sukeľ 1, T.Ištok 1 - N.Országh 3.5, Š.Országh 3.5, H.Čižmárová 1)
2. kolo
ŠK Orion Belá n/Cir. A - STO Snina A 2 : 8 (N.Országh 2 - M.Charitun 3.5, M.Kozej 2.5, J.Pčola 2); OKST Regmont Hraň A - ŠKST Hunenné A 10 : 0 (E.Pustaiová 3.5, D.Mihajlo 3.5, E.Lešová 3 - ); STO Snina A - ŠKST Hunenné A 10 : 0 (M.Charitun 3.5, M.Kozej 3.5, J.Pčola 3 - ); ŠK Orion Belá n/Cir. A - OKST Regmont Hraň A 9 : 1 (Š.Országh 3.5, N.Országh 3.5, H.Čižmárová 2 - D.Mihajlo 1); OKST Regmont Hraň A - STO Snina A 1 : 9 (E.Pustaiová 1 - M.Charitun 3.5, M.Kozej 3.5, J.Pčola 2); ŠKST Hunenné A - ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 : 9 (T.Ištok 1 - Š.Országh 3.5, N.Országh 3.5, H.Čižmárová 2)
3. kolo
ŠK Orion Belá n/Cir. A - STO Snina A 2 : 8 (S.Čižmárová 1, Š.Országh 1 - M.Kozej 3.5, M.Charitun 3.5, J.Pčola 1); OKST Regmont Hraň A - ŠKST Hunenné A 7 : 3 (D.Mihajlo 3, E.Pustaiová 2, E.Lešová 2 - T.Ištok 2.5, T.Krajňák 0.5); STO Snina A - ŠKST Hunenné A 10 : 0 (M.Kozej 3.5, M.Charitun 3.5, J.Pčola 3 - ); ŠK Orion Belá n/Cir. A - OKST Regmont Hraň A 10 : 0 (N.Országh 3.5, Š.Országh 3.5, S.Čižmárová 3 - ); OKST Regmont Hraň A - STO Snina A 1 : 9 (E.Pustaiová 1 - M.Kozej 3.5, M.Charitun 3.5, J.Pčola 2); ŠKST Hunenné A - ŠK Orion Belá n/Cir. A 1 : 9 (T.Ištok 1 - N.Országh 3.5, Š.Országh 3.5, S.Čižmárová 2)
4.kolo
ŠK Orion Belá nad Cirochou – STO Snina 2:8 (Š.Országh 2 - M.Charitun 3.5, M.Kozej 2.5, J.Pčola 2); OKST Regmont Hraň – ŠKST Hunenné 10:0 (D.Mihajlo 3.5, E.Pustaiová 3.5, E.Lešová 3); STO Snina – ŠKST Hunenné 10:0 (J.Pčola 3.5, M.Kozej 3.5, M.Charitun 3); ŠK Orion Belá nad Cirochou – OKST Regmont Hraň 7:3 (Š.Országh 3.5, D.Šimon 2, N.Országh 1.5 - D.Mihajlo 2, E.Pustaiová 1); OKST Regmont Hraň – STO Snina 1:9 (D.Mihajlo 1 - M.Kozej 3.5, M.Charitun 3.5, J.Pčola 2); ŠKST Hunenné – ŠK Orion Belá nad Cirochou 0:10 (Š.Országh 3.5, N.Országh 3.5, D.Šimon 3)
Konečná tabuľka
Por. | Mužstvo | Zápasy | V | R | P | K | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STO Snina A | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 106 | : | 14 | 36 |
2 | ŠK Orion Belá n/Cir. A | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 77 | : | 43 | 28 |
3 | OKST Regmont Hraň A | 12 | 3 | 0 | 9 | 0 | 42 | : | 78 | 18 |
4 | ŠKST Hunenné A | 12 | 1 | 0 | 11 | 0 | 15 | : | 105 | 14 |
ŠK Orion Belá n/Cir. A | ||||||
1 | Országh Šimon | 36 | 27 | 9 | 75.00% | |
2 | Országh Norbert | 36 | 25 | 11 | 69.44% | |
3 | Čižmárová Sára | 9 | 6 | 3 | 66.67% | |
4 | Šimon Dominik | 9 | 5 | 4 | 55.56% | |
5 | Čižmárová Henrieta | 18 | 6 | 12 | 33.33% |
OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ MLÁDEŽE 2016
Dvojhra najmladších ročníkov (2005 a mladší)
Chlapci, semifinále: T. Dunaj (Snina) – J. Mitrík (Modra n/C) 3:1; Š. Országh (Bela n/C) – M. Gibas (Humenné) 3:0. Finále: Š. Országh – T. Dunaj 3:1. Dievčatá, zápasy navzájom: E. Behúnová – T. Michalčová (obe Humenné) 3:2; T. Michalčová – K. Jakubová (všetky Humenné) 3:2; E. Behúnová – E. Hašuľová (Belá n/C) 3:0, E. Hašuľová – T. Michalčová 3:0, E. Brhúnová – K. Jakubová 3:1, K. Jakubová – E. Hašuľová 3:0. Poradie: 1. E. Behúnová, 2. T. Michalčová, 3. K. Jakubová, 4. E. Hašuľová.
Dvojhra mladších ročníkov (2003 – 2004)
Chlapci, semifinále: M. Charitun – T. Dunaj (obaja Snina); Š. Országh – N. Országh (obaja Belá n/C) 3:0. Finále: M. Charitun – Š. Országh 3:2 (-7, -9, 7, 6, 6). Dievčatá, semifinále: V. Ľoncová (Belá n/C) – S. Gajdošová 3:1; A. Kuraňová – S. Michalenková (všetky Z. Hámre) 3:2. Finále: A. Kuraňová – V. Ľoncová 3:1.
Dvojhra starších ročníkov (2001 – 2002)
Chlapci, semifinále: M. Kozej – J. Pčola 3:1; M. Charitun (všetci Snina) – N. Országh (Belá n/C 3:0. Finále: M. Charitun – M. Kozej 3:0. Dievčatá, semifinále: L. Gajdošová (Udavské) – S. Čižmárová (Belá n/C) 3:0; K. Lukáčová (Z. Hámre) – F. Kapuscinská (Belá n/C) 3:0. Finále: L. Gajdošová – K. Lukáčová 3:0.
Štvorhra žiakov
Chlapci, semifinále: M. Charitun, M. Kozej (Snina) – T. Ištok, J. Šudík (Humenné) 3:1; Š. a N. Országhovci (Belá n/C) – J. Pčola, T. Dunaj (Snina) 3:0. Finále: M. Charitun, M. Kozej – Š. a N. Országhovci 3:0. Dievčatá, semifinále: L. Gajdošová (Udavské), K. Lukáčová – A. Kuraňová, S. Michalenková (všetky Z. Hámre) 3:0; V. Ľoncová, S. Čižmárová – F. Kapuscinská, R. Országhová (všetky Belá n/C) 3:0. Finále: L. Gajdošová, K. Lukáčová – V. Ľoncová, S. Čižmárová 3:0.
Oblastné majstrovstvá na rok 2016
Dvojhra muži
Štvrťfinále: Maroš Gajdoš (Udavské) – Židzík (Humenné) 3:0,
Zúbek (Hrabovec n/L) – Topoľančin (Hažín n/C)3:2,
Dráb (Belá n/C) – Malinič (Snina) 2:3, Birov (Kamenica n/C) – Štúň (Snina) 0:3.
Semifinále: Maroš Gajdoš – Zúbek 3:0, Malinič – Štúň 2:3.
Finále: Maroš Gajdoš – Štúň 3:2 (-5, 8, 12, -7, 7).
Dvojhra ženy
Semifinále: Gajdošová (Udavské) – Rebičová 3:0, Buríková – Krešilová (všetky Belá n/C)1:3.
Finále: Gajdošová – Krešilová 0:3 (-7, -9, -6).
Švorhra muži
Štvrťfinále: Maroš Gajdoš, Daniel Gajdoš st. (Udavské) – Čurlej (Lieskovec), Topoľančin (Hažín n/C) 3:0,
Malinič (Snina), Komjatý (Udavské) – Židzík, Korba (obaja Humenné) 3:0,
Štúň (Snina), Ján Gajdoš (Udavské) – Birov, Šram (Kamenica n/C) 3:0,
Zúbek, Demčák (obaja Hrabovec n/L)) – Drotár, Dráb (Belá n/C) 1:3.
Semifinále: Ma. Gajdoš, D. Gajdoš st. – Malinič, Komjatý 3:0, Štúň, J. Gajdoš – Drotár, Dráb 3:0.
Finále: Ma. Gajdoš, D. Gajdoš. st. – J. Gajdoš, Štúň 3:0.
Štvorhra ženy
Semifinále: Gajdošová (Udavské), Lukáčová (Z. Hámre) – Švábová (Stakčín), Chomaničová (Snina) 3:0,
Buríková, Ficková – Rebičová, Krešilová (všetky Belá n/C) 3:2.
Finále: Gajdošová, Lukáčová – Buríková, Ficková 3:2.
Zmiešaná štvorhra
Semifinále: Ma. Gajdoš, L. Gajdošová – Hrežík, Krešilová (Belá n/C) 3:0,
Štúň, Chomaničová (obaja Snina) – J. Gajdoš (Udavské), Ficková (Belá n/C) 0:3.
Finále: Súrodenci Gajdošovci – J. Gajdoš, Ficková 3:0.
Novoročný turnaj
Belá nad Cirochou 2.1.2016
Výsledky:
Mládež 17 účastníkov, neregistrovaní hráči 14 účastníkov, registrovaní hráči 12 účastníkov.
Registrovaná mládež: 1.Harmaňoš Patrik, 2. Krešilová Andrea, 3. Lojan Adam
Neregistrovaná mládež: 1. Dzurovej Peter, 2. Hudáková Aneta,
3. Gerzaničová Viktória, Sušková Viktória, Čižmárová Laura
Registrovaní hráči: 1. Vozár Ľuboš, 2. Burik Tomáš, 3. Dráb Ján
Neregistrovaní hráči: 1. Országh Libor, 2. Ľonc Slavomír, 3. Krešilová Andrea