Konečná tabuľka IV.ligy-Nadstavba 1.-6.

 Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1
Snina B
21
16
1
4
219:159
54
2
Čierne n/T.
21
14
4
3
234:144
53
3
Kamenica A
21
10
3
8
192:186
44
4
Medzilaborce
21
10
1
10
194:184
42
5
Hažín n/C
21
10
0
11
192:186
41
6
Z.Hámre
21
7
6
8
188:190
41

Konečná tabuľka IV.ligy-Nadstavba 7.-12.

 Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
7
Orion Belá B
21
8
5
8
179:199
42
8
Tecák Vranov
21
8
5
8
190:188
42
9
Vranov D
21
9
2
10
178:200
41
10
Košarovce
21
8
4
9
198:180
41
11
Topoľovka
21
8
2
11
201:177
39
12
Kamenica B
21
1
1
19
105:273
24

IV.liga - sk.Vihorlatská(VsSTZ Košice)2010/2011

1.časť

1.kolo(3.10.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Orion Belá B
Zempl.Hámre
9:9
 Body:Gnip 2,5,Hrežík 2,5,Ovad 2,5,Burík 1,5

 

2.kolo(10.10.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Kamenica B
 Orion Belá B
7:11
Body:Gnip a Hrežík 3,5,Ovad a Bednár J.po 2

 

3.kolo(17.10.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Orion Belá B
 Kamenica A
6:12
Body:Ovad 2,5,Hrežík 2,Burík 1,5

 

4.kolo(24.10.2010)

Domáci Hostia Výsledok
  Orion Belá B
 Snina B
5:13
Body:Ovad a Burík 2,5

 

5.kolo(7.11.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Hažín
 Orion Belá B
11:7
Body:Hrežík 3,5,Ovad a Burík 1,5,J.Bednár 0,5

 

6.kolo(14.11.2010)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá B
Topoľovka
10:8
 Body:Hrežík,Burík a Ovad po 3,J.Bednár

 

7.kolo(21.11.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Medzilaborce
 Orion Belá B
14:4
Body:J.Bednár 2,5,M.Bednár 1,5

 

8.kolo(28.11.2010)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá B
Čierne n/T
3:15
Body:Burík 3

 

9.kolo(5.12.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Vranov D
 Orion Belá B
12:6
Body:Burík 3,Gnip a Hrežík 1,5

 

10.kolo(12.12.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Orion Belá B
Košarovce
8:10
Body:Hrežík 2,5,Burík a Ovad 2,Bednár 1,5

 

11.kolo(19.12.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Tecák Vranov
Orion Belá B
6:12
Body:Burík 3,5,Komjaty 3,Ovad 2,5,Gnip 2,Hrežík

 2.časť

12.kolo(30.1.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Vranov D
 Orion Belá B
11:7
 Body:Komjatý a Hrežík 2,5,Burík 1,5,Gnip 0,5

 

13.kolo(6.2.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá B
 Topoľovka
10:8
 Body:Burík 4,Komjatý 2,5,Gnip 1,5,Hrežík,Ovad

 

14.kolo(13.2.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Tecák Vranov
 Orion Belá B
6:12
Body:Komjatý 4,5,Gnip 3,5,Burík 3,Hrežík

 

15.kolo(20.2.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá B
 Košarovce
9:9
 Body:Hrežík 3,Burík 3,Ovad 1,5,Bednár M.1,5

 

16.kolo(27.2.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Kamenica B
 Orion Belá B
8:10
 Body:Hrežík 3,5,Ovad 3,M.Bednár 2,Burík

 

17.kolo(6.3.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá B
 Vranov D
12:6
Body:Komjatý 4,5,Burík 3,5,Gnip 1,5,Ovad 1,5,1xWO

 

18.kolo(13.3.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Topoľovka
 Orion Belá B
9:9
Body:Burík a Ovad 2,5,Hrežík 2,Komjatý 1,5,Gnip 0,5

 

19.kolo(20.3.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá B
 Tecák Vranov
9:9
 Body:Hrežík 3,5,Gnip a Ovad 2,5,Burík 0,5

 

20.kolo(27.3.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Košarovce
 Orion Belá B
9:9
 Body:Burík 3,2,Ovad 2,5,Bednár 2,Hašuľ

21.kolo(3.4.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá B
 Kamenica B
11:7
 Body:Burík 4,Ovad 3,R.Bednár 2,J.Bednár 1,Hrežík 0,5

 

 

Východoslovenský stolnotenisový zväz  K O Š I C E - športovo technická komisia

 

Úspešnosť jednotlivcov   -   4. liga mužov   VIHORLATSKÁ   -  sezóna     2010/2011.

 

Por.

Priezvisko a meno

Oddiel

Zápasy

Výhry

1. časť

Body

Výhry

2. časť

Body

% úsp.

1.

ZUBEK Ladislav

STO Medzilaborce

39

16

1600

17

2040

93,33

2.

HUDÁK Martin

TJ Šimonka Čierne nad Topľou

80

31

3100

33

3960

88,25

3.

PICHA Jozef

Klampo Hažín n/C

83

37

3700

27

3240

83,61

4.

DZUBÁK Jaroslav

ŠKST Zemplínske Hámre

84

35

3500

29

3480

83,10

5.

PAVLOTTY Anton

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „A“

81

32

3200

28

3360

80,99

6.

BOCKO Marek

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „A“

36

11

1100

14

1680

77,22

7.

JURKANIN Ľubomír

STO Topoľovka

84

37

3700

33

2640

75,48

8.

FEDORCO Rastislav

STO Snina „B“

81

31

3100

24

2880

73,83

9.

ŠMIGA Radoslav

STO Medzilaborce

71

21

2100

24

2880

70,14

10.

KACHMAN Rastislav

TJ Šimonka Čierne nad Topľou

74

23

2300

24

2880

70,00

11.

KACHMAN Bohuš st.

TJ Šimonka Čierne nad Topľou

58

22

2200

15

1800

68,97

12.

KAŇUK Dominik

STO Košarovce

84

34

3400

29

2320

68,10

13.

RUSNÁK Pavol

STŠK Tecák Vranov n/T

84

30

3000

32

2560

66,19

14.

HRIB Michal

STO Snina „B“

61

9

900

26

3120

65,90

15.

SERBÁK Marián

Klampo Hažín n/C

76

26

2600

20

2400

65,79

16.

ZUBEK Jozef

Klampo Hažín n/C

76

31

3100

15

1800

64,47

17.

SOPIRJÁK Pavol

STO Medzilaborce

81

21

2100

23

2760

60,00

18.

KOSCELANSKÝ Samuel

STO Snina „B“

37

22

2200

0

0

59,46

19.

ŠIRGEĽ Jozef

ŠKST Zemplínske Hámre

84

27

2700

19

2280

59,29

20.

DŽATKO Vladimír

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „A“

60

21

2100

12

1440

59,00

21.

LAUDA Peter

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „A“

56

17

1700

13

1560

58,21

22.

HAŇO Roman

TJ Šimonka Čierne nad Topľou

60

24

2400

9

1080

58,00

23.

BAJÚS Michal

STO Snina „B“

60

14

1400

17

2040

57,33

24.

KOPÁČ Ján

STO Snina „B“

69

19

1900

16

1920

55,34

25.

COGAN Slavko

ŠKST Zemplínske Hámre

78

25

2500

15

1800

55,13

26.

KARABINČÍK Kamil ml.

STO Košarovce

82

27

2700

22

1760

54,39

27.

MAZANEC Marián

STO Medzilaborce

48

24

2400

1

120

52,50

28.

HREŽÍK Marián

ŠK Orion Belá n/C „B“

56

17

1700

15

1200

51,79

29.

BURÍK Tomáš

ŠK Orion Belá n/C „B“

75

19

1900

24

1920

50,93

30.

OLBRICHT Mikuláš

MŠK VSTK Vranov n/T „D“

61

14

1400

20

1600

49,18

31.

KNOBLICH Kristián

MŠK VSTK Vranov n/T „D“

59

15

1500

16

1280

47,12

32.

FRIEDMANSKÝ Miroslav

MŠK VSTK Vranov n/T „D“

72

21

2100

15

1200

45,83

33.

KORBA Tomáš

STO Košarovce

38

6

600

14

1120

45,26

34.

ČASÁR Ján

STŠK Tecák Vranov n/T

80

17

1700

24

1920

45,25

35.

ŠMIGA Vladimír

STO Medzilaborce

57

13

1300

10

1200

43,86

36.

BEĽANČIN Lukáš

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „B“

72

18

1800

16

1280

42,78

37.

STAREC Ján

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „A“

64

14

1400

11

1320

42,50

38.

OVAD Jozef

ŠK Orion Belá n/C „B“

66

16

1600

15

1200

42,42

39.

KACHMAN Jaroslav

TJ Šimonka Čierne nad Topľou

55

11

1100

10

1200

41,82

40.

ŠVIGAR Marián

STO Topoľovka

84

19

1900

20

1600

41,67

41.

HAJDUK Anton

MŠK VSTK Vranov n/T „D“

36

12

1200

3

240

40,00

42.

GNIP Ján

ŠK Orion Belá n/C „B“

35

8

800

7

560

38,86

43.

SABOL Andrej

STO Košarovce

81

9

900

26

2080

36,79

44.

JAKUBČIN Ján

STŠK Tecák Vranov n/T

78

15

1500

16

1280

35,64

45.

KUPA Ján

MŠK VSTK Vranov n/T „D“

69

13

1300

14

1120

35,07

46.

BALOGÁČ Oskár

STO Topoľovka

80

16

1600

15

1200

35,00

47.

STREDNÝ Peter

STŠK Tecák Vranov n/T

40

8

800

7

560

34,00

48.

NITKULINEC Štefan

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „B“

69

13

1300

9

720

29,28

49.

ČURLEJ Matúš

STO Topoľovka

45

2

200

13

1040

27,56

50.

TOPOĽANČIN Juraj

Klampo Hažín n/C

80

12

1200

8

960

27,00

51.

SABO Tomáš

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „B“

37

0

0

12

960

25,95

52.

BEDNÁR Jozef

ŠK Orion Belá n/C „B“

35

6

600

3

240

24,00

53.

BAK Roman

STŠK Tecák Vranov n/T

50

3

300

9

720

20,40

54.

MICHALENKO Silvester

ŠKST Zemplínske Hámre

67

6

600

6

720

19,70

55.

SOJČÁK Ján

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „B“

77

12

1200

2

160

17,14

56.

SOJČÁK Filip

ŠKST OcÚ Kamenica n/C „B“

55

4

400

5

400

14,54