II.liga - Sezóna 2008/2009
Konečná tabuľka
Por. | Klub | Záp. | V | R | P | Sety | Body |
1 | Michalovce | 26 | 20 | 6 | 0 | 310:158 | 72 |
2 | Krompachy | 26 | 17 | 5 | 4 | 275:193 | 65 |
3 | Stadex Košice | 26 | 15 | 5 | 6 | 269:199 | 61 |
4 | Humenné | 26 | 15 | 4 | 7 | 280:188 | 60 |
5 | Mokrance | 26 | 10 | 10 | 6 | 256:212 | 56 |
6 | Margecany | 26 | 13 | 4 | 9 | 257:211 | 56 |
7 | St.Ľubovňa | 26 | 11 | 6 | 9 | 255:213 | 54 |
8 | Rožňava B | 26 | 11 | 3 | 12 | 218:250 | 51 |
9 | Slov.Ves | 26 | 10 | 5 | 11 | 208:260 | 51 |
10 | Lok.Košice C | 26 | 10 | 2 | 14 | 225:243 | 48 |
11 | Veľ.Kapušany | 26 | 7 | 4 | 15 | 193:275 | 44 |
12 | Vranov B | 26 | 7 | 3 | 16 | 211:257 | 43 |
13 | Belá n/C | 26 | 6 | 1 | 19 | 190:278 | 39 |
14 | Vojčice B | 26 | 0 | 2 | 24 | 129:339 | 28 |
Víťaz súťaže SKŠT Michalovce postúpil do I.ligy mužov - Východ.
Do III.ligy mužov - Severovýchod zostúpilo družstvo ŠK Orion Belá n/Cir.
Do III.ligy mužov - Juh zostúpilo družstvo SKŠT Sokol Vojčice "B".
Výsledky
Kolo | Domáci | Hostia | Výsledok |
1 | TJ STO Slovenská Ves | Orion Belá n/C | 10:8 |
2 | Orion Belá n/C | TJ Slobytermia ST.Ľubovňa | 6:12 |
3 | STK Stadex Košice | Orion Belá n/C | 12:6 |
4 | Orion Belá n/C | ŠKST Humenné | 7:11 |
5 | STK Lok.Košice C | Orion Belá n/C | 11:7 |
6 | Orion Belá n/C | STO Mokrance | 6:12 |
7 | VSTK Vranov n/T B | Orion Belá n/C | 13:5 |
8 | Orion Belá n/C | MKST Veľké Kapušany | 12:6 |
9 | SKŠT Michalovce | Orion Belá n/C | 15:3 |
10 | Orion Belá n/C | SKŠT Sokol Vojčice B | 18:0 |
11 | Geológ VTJ Rožňava B | Orion Belá n/C | 15:3 |
12 | MŠK Krompachy | Orion Belá n/C | 15:3 |
13 | Orion Belá n/C | ŠKST Topspin Michaľany | 6:12 |
14 | Orion Belá n/C | TJ STO Slovenská Ves | 3:15 |
15 | TJ Slobytermia ST.Ľubovňa | Orion Belá n/C | 13:5 |
16 | Orion Belá n/C | STK Stadex Košice | 5:13 |
17 | ŠKST Humenné | Orion Belá n/C | 8:10 |
18 | Orion Belá n/C | STK Lok.Košice C | 11:7 |
19 | STO Mokrance | Orion Belá n/C | 7:11 |
20 | Orion Belá n/C | VSTK Vranov n/T B | 6:12 |
21 | MKST Veľké Kapušany | Orion Belá n/C | 12:6 |
22 | Orion Belá n/C | SKŠT Michalovce | 6:12 |
23 | SKŠT Sokol Vojčice B | Orion Belá n/C | 5:13 |
24 | Orion Belá n/C | Geológ VTJ Rožňava B | 7:11 |
25 | Orion Belá n/C | MŠK Krompachy | 8:10 |
26 | ŠKST Topspin Michaľany | Orion Belá n/C | 9:9 |
I.trieda
Por. | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
1 | Udavské B | 18 | 16 | 1 | 1 | 231:93 | 51 |
2 | Hažín | 18 | 15 | 2 | 1 | 252:72 | 50 |
3 | Belá B | 18 | 12 | 1 | 5 | 171:153 | 43 |
4 | Jasenov | 18 | 8 | 2 | 8 | 168:156 | 36 |
5 | Snina D | 18 | 7 | 1 | 10 | 147:177 | 33 |
6 | Myslina | 18 | 5 | 3 | 10 | 162:162 | 31 |
7 | Kamenica C | 18 | 6 | 1 | 11 | 122:202 | 31 |
8 | Košarovce B | 18 | 6 | 0 | 12 | 123:201 | 30 |
9 | Lukačovce | 18 | 4 | 3 | 11 | 138:186 | 29 |
10 | Zempl.Hámre B | 18 | 3 | 2 | 13 | 106:218 | 26 |
II.trieda
Por. | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
1 | Dlhé | 14 | 12 | 1 | 1 | 179:73 | 39 |
2 | Kolonica | 14 | 11 | 1 | 2 | 149:103 | 37 |
3 | Belá C | 14 | 7 | 2 | 5 | 132:120 | 30 |
4 | Kamienka | 14 | 6 | 3 | 5 | 136:116 | 29 |
5 | ZSŠ Humenné | 14 | 5 | 2 | 7 | 124:128 | 26 |
6 | Hažín B | 14 | 6 | 0 | 8 | 123:129 | 26 |
7 | Ptičie | 14 | 4 | 1 | 9 | 109:143 | 23 |
8 | Lieskovec | 14 | 0 | 0 | 14 | 56:196 | 14 |
II.liga žiaci
Por. | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
1 | Topoľovka | 12 | 10 | 0 | 2 | 95:25 | 32 |
2 | Belá | 12 | 10 | 0 | 2 | 78:42 | 32 |
3 | Snina | 12 | 7 | 1 | 4 | 83:37 | 27 |
4 | Klenova | 12 | 6 | 1 | 5 | 64:56 | 25 |
5 | Kamenica | 12 | 4 | 2 | 6 | 46:74 | 22 |
6 | Z.Hámre | 12 | 1 | 1 | 10 | 30:90 | 15 |
7 | Medzilaborce | 12 | 1 | 1 | 10 | 24:96 | 15 |
Úspešnosť
Por. | Meno | V:P | Úsp.% |
1 | Jelo Ján | 54:39 | 58,1 |
2 | Vozár Ľuboš | 49:44 | 52,7 |
3 | Dráb Ján | 27:58 | 31,8 |
4 | Drotár Jaroslav | 8:12 | 28,8 |
5 | Hašuľ Marek | 0:4 | 0 |
50.ročník stolnotenisového turnaja o Putovnú plaketu Sninského kameňa
Výsledky:
Žiaci
- Patrik Pašek
- Viliam Ferjak
- Gabriel Giertl
všetci Z.Hámre
Muži A(do 50 rokov)
- Štefan Štúň(Snina)
- Ľubomír Vozár(Belá)
- Silvester Michalenko(Z.Hámre)
Muži B(nad 50 rokov)
- Michal Kohút(Myslina)
- Jozef Karľa(Snina)
- Ján Sojčák(Kamenica)
Štvorhra
- Štúň-Vozár(Snina,Belá)
- Kohút-Forró(Myslina)
- Čornanič-Malinič(Snina)