Konečná tabuľka III.ligy-Nadstavba 1.-6.

 Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
1
Udavské
21
19
1
1
292:86
60
2
Š.Michaľany
21
17
1
3
244:134
56
3
Snina
21
13
0
8
217:161
47
4
Bardejov B
21
9
3
9
200:178
43
5
Svidník B
21
10
1
10
169:209
42
6
Orion Belá
21
6
4
11
163:215
37

 

Konečná tabuľka III.ligy-Nadstavba 7.-12.

 Por. Klub Zápasy V R P Skóre Body
7
Humenné B
21
11
2
8
205:173
45
8
ŠKP Prešov B
21
8
4
9
175:203
41
9
Sabinov
21
5
9
7
184:194
40
10
Vranov C
21
6
2
13
137:241
35
11
Bardejov C
21
5
1
15
150:228
32
12
Jabloň
21
3
0
18
132:246
27

 

III.liga - Severovýchod (VsSTZ Košice)2010/2011

1.časť

1.kolo(3.10.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Orion Belá
Sabinov
10:8
 Body:Drotár a Vozár 3,5,Dráb 2,5,Burík 0,5

 

2.kolo(10.10.2010)

Domáci Hostia Výsledok
 Bardejov B
 Orion Belá
9:9
Body:Vozár 3,5,Dráb 3,Burík 1,5 Drotár 1

 

3.kolo(17.10.2010)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá
 Bardejov C
15:3
Body:Drotár a Dráb po 4,5,Vozár 4,J.Gnip 2

 

4.kolo(24.10.2010)

Domáci Hostia Výsledok
  Orion Belá
 Snina
4:14
Body:Vozár 2,Dráb 1,5,Drotár 0,5

 

5.kolo(7.11.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Jabloň
 Orion Belá
8:10
Body:Vozár 4,Dráb a Drotár 2,5,Rác 1

 

6.kolo(14.11.2010)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá
Šarišské Michaľany
7:11
 Body:Drotár 2,5,Dráb a Vozár 1,5,Burík 0,5,1xWO

 

7.kolo(21.11.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Humenné B
 Orion Belá
9:9
Body:Dráb 3,5,Vozár 3,Drotár 2,5

 

8.kolo(28.11.2010)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá
Udavské
2:16
Body:Dráb 2

 

9.kolo(5.12.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Vranov C
 Orion Belá
7:11
Body:Vozár 4,Drotár 3,5,Burík 2,Dráb 1,5

 

10.kolo(12.12.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Orion Belá
Svidník B
 9:9
Body:Vozár 3,Dráb a Drotár po 2,5,I.Hašuľ

 

11.kolo(19.12.2010)

Domáci Hostia Výsledok
Prešov B
Orion Belá
9:9
Body:Vozár ,Drotár a Dráb po 2,5,Gnip 1,5

 

2.časť

12.kolo(30.1.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Udavské
 Orion Belá
16:2
 Body:Dráb,Drotár

 

13.kolo(6.2.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá
 Bardejov B
8:10
 Body:Dráb,Vozár a Burík po 2,5,Drotár 0,5

 

14.kolo(13.2.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Š.Michaľany
 Orion Belá
15:3
Body:Dráb 2,5,Drotár 0,5

 

15.kolo(20.2.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá
 Snina
7:11
 Body:Vozár 2,5,Dráb 2,Drotár,Komjatý,Burík 0,5

 

16.kolo(27.2.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Svidník B
 Orion Belá
3:15
 Body:Vozár a Drotár 4,5,Dráb 3,5,Burík 2,5

 

17.kolo(6.3.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá
 Udavské
3:15
Body:Vozár,Dráb a Burík 1

 

18.kolo(13.3.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Bardejov B
 Orion Belá
11:7
Body:Drotár 3,5,Dráb 1,5,Vozár a Hašuľ I.

 

19.kolo(20.3.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá
 Š.Michaľany
8:10
 Body:Drotár a Vozár 3,Dráb,Burík

 

20.kolo(27.3.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Snina
 Orion Belá
14:4
 Body:Vozár 2,Dráb,Drotár

21.kolo(3.4.2011)

Domáci Hostia Výsledok
 Orion Belá
 Svidník B
11:7
 Body:Vozár 4,Drotár a Dráb 3,Hašuľ I.

 

 

Východoslovenský stolnotenisový zväz  K O Š I C E - športovo technická komisia

 

Úspešnosť jednotlivcov   -   3. liga mužov   SEVEROVÝCHOD   -  sezóna   2010/2011.

 

Por.

Priezvisko a meno

Oddiel

Zápasy

Výhry

1. časť

Body

Výhry

2. časť

Body

% úsp.

1.

MARTON Jozef

OŠK Šarišské Michaľany

68

35

3500

28

3360

100,88

2.

GAJDOŠ Maroš

OŠK Udavské

83

41

4100

33

3960

97,11

3.

BAJCURA Marián

OŠK Udavské

74

34

3400

29

3480

92,97

4.

ŠTUŇ Štefan

STO Snina

59

16

1600

32

3840

92,20

5.

DUBEC Tomáš

ŠŠK Centrál  Svidník „B“

64

34

3400

19

2280

88,75

6.

ROBA Matúš

OŠK Šarišské Michaľany

75

35

3500

26

3120

88,27

7.

KALAPÁČ Peter

STJ Družba Bardejov „B“

84

38

3800

28

3360

85,24

8.

GAJDOŠ Daniel st.

OŠK Udavské

84

38

3800

27

3240

83,81

9.

JELO Ján

STO Snina

75

33

3300

24

2880

82,40

10.

ROBA Róbert

MSTK Sabinov

72

28

2800

37

2960

80,00

11.

CHOMČA Igor

OŠK Udavské

41

17

1700

11

1320

73,66

12.

LUKÁČ Ľuboš

ŠKST Humenné „B“

49

20

2000

17

1360

68,57

13.

MICHALČO Marián

ŠKST Humenné „B“

72

22

2200

32

2560

66,11

14.

VODILA Jakub

ŠŠK Centrál  Svidník „B“

76

31

3100

16

1920

66,05

15.

GAJDOŠ Ján

OŠK Udavské

48

16

1600

13

1560

65,83

16.

VOZÁR Ľuboš

ŠK Orion Belá nad Cirochou

80

29

2900

19

2280

64,75

17.

TOMČÁK Ladislav

OŠK Šarišské Michaľany

36

0

0

19

2280

63,33

18.

KOLLARČÍK Pavol

ŠKP Prešov „B“

74

25

2500

27

2160

62,97

19.

LUKÁČ Valér

ŠKP Prešov „B“

43

14

1400

15

1200

60,47

20.

MAGDZIAK Dárius

STJ Družba Bardejov „B“

66

22

2200

14

1680

58,79

21.

PILLÁR Ľuboš

STJ Družba Bardejov „B“

78

24

2400

18

2160

58,46

22.

ROBA Dávid

OŠK Šarišské Michaľany

81

28

2800

16

1920

58,27

23.

NOVÁK Peter

ŠKST Humenné „B“

46

8

800

23

1840

57,39

24.

MALINIČ Igor

STO Snina

83

28

2800

16

1920

56,87

25.

ZIMNÝ Vladimír

VSTK Vranov nad Topľou „C“

44

17

1700

9

720

55,00

26.

DRÁB Ján

ŠK Orion Belá nad Cirochou

82

23

2300

17

2040

52,93

27.

ZAJAC Martin

VSTK Vranov nad Topľou „C“

62

19

1900

15

1200

50,00

28.

KREHLÍK Jozef

MSTK Sabinov

83

23

2300

22

1760

48,92

29.

MERŇÁK Jozef

MSTK Sabinov

68

18

1800

19

1520

48,82

30.

DROTÁR Jaroslav

ŠK Orion Belá nad Cirochou

83

21

2100

16

1920

48,43

31.

DEMČÁK Eduard

STO Jabloň

74

20

2000

18

1440

46,49

32.

PAULÍK Pavol

STO Snina

79

25

2500

9

1080

45,32

33.

MAJIRSKÝ Stanislav

STJ Družba Bardejov „C“

81

21

2100

19

1520

44,69

34.

ROBA Pavol

OŠK Šarišské Michaľany

49

18

1800

3

360

44,08

35.

LEBLOCH Igor

STO Jabloň

76

19

1900

18

1440

43,95

36.

STERANKA Ľubomír

STJ Družba Bardejov „C“

62

12

1200

19

1520

43,87

37.

HAJDUČKO Ján

ŠKST Humenné „B“

34

14

1400

1

80

43,53

38.

TREŠČÁK Štefan

ŠKST Humenné „B“

60

9

900

20

1600

41,67

39.

VARJAN Matej

STJ Družba Bardejov „B“

45

8

800

8

960

39,11

40.

LUKÁČ Jozef

STJ Družba Bardejov „C“

46

1

100

21

1680

38,70

41.

DUGAS Martin

ŠKP Prešov „B“

64

10

1000

18

1440

38,13

42.

NEMEC Milan

ŠŠK Centrál  Svidník „B“

60

14

1400

7

840

37,33

43.

SABO Peter

VSTK Vranov nad Topľou „C“

74

15

1500

14

1120

35,41

44.

PILLÁR Peter

STJ Družba Bardejov „C“

47

10

1000

8

640

34,89

45.

KMIŤ Michal

ŠŠK Centrál  Svidník „B“

66

14

1400

7

840

33,94

46.

MAŤAŠOVSKÝ Peter

ŠKP Prešov „B“

71

14

1400

12

960

33,24

47.

SABOL Michal

STJ Družba Bardejov „B“

45

10

1000

4

480

32,89

48.

HOLP Marek

VSTK Vranov nad Topľou „C“

44

4

400

12

960

30,91

49.

KRAJŇÁK Marcel

ŠKST Humenné „B“

45

2

200

14

1120

29,33

50.

ŽIDZIK Viktor

STO Jabloň

84

12

1200

15

1200

28,57

51.

BURÍK Tomáš

ŠK Orion Belá nad Cirochou

36

3

300

6

720

28,33

52.

KRAVEC František

ŠKP Prešov „B“

49

4

400

11

880

26,12

53.

SEMAN Stanislav

STJ Družba Bardejov „C“

60

10

1000

7

560

26,00

54.

HAJDUK Michal

MSTK Sabinov

41

6

600

3

240

20,49

55.

PAULIŠIN Michal

STO Jabloň

53

2

200

6

480

12,83

56.

ČOPAN Matej

STO Jabloň

48

0

0

4

320

6,67

57.

ANDRUS Miroslav

MSTK Sabinov

38

2

200

0

0

5,26