Konečná tabuľka III.ligy-Nadstavba 1.-6.
Por. | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
1 |
Udavské |
21 |
19 |
1 |
1 |
292:86 |
60 |
2 |
Š.Michaľany |
21 |
17 |
1 |
3 |
244:134 |
56 |
3 |
Snina |
21 |
13 |
0 |
8 |
217:161 |
47 |
4 |
Bardejov B |
21 |
9 |
3 |
9 |
200:178 |
43 |
5 |
Svidník B |
21 |
10 |
1 |
10 |
169:209 |
42 |
6 |
Orion Belá |
21 |
6 |
4 |
11 |
163:215 |
37 |
Konečná tabuľka III.ligy-Nadstavba 7.-12.
Por. | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
7 |
Humenné B |
21 |
11 |
2 |
8 |
205:173 |
45 |
8 |
ŠKP Prešov B |
21 |
8 |
4 |
9 |
175:203 |
41 |
9 |
Sabinov |
21 |
5 |
9 |
7 |
184:194 |
40 |
10 |
Vranov C |
21 |
6 |
2 |
13 |
137:241 |
35 |
11 |
Bardejov C |
21 |
5 |
1 |
15 |
150:228 |
32 |
12 |
Jabloň |
21 |
3 |
0 |
18 |
132:246 |
27 |
III.liga - Severovýchod (VsSTZ Košice)2010/2011
1.časť
1.kolo(3.10.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Sabinov |
10:8 |
Body:Drotár a Vozár 3,5,Dráb 2,5,Burík 0,5
2.kolo(10.10.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Bardejov B |
Orion Belá |
9:9 |
Body:Vozár 3,5,Dráb 3,Burík 1,5 Drotár 1
3.kolo(17.10.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Bardejov C |
15:3 |
Body:Drotár a Dráb po 4,5,Vozár 4,J.Gnip 2
4.kolo(24.10.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Snina |
4:14 |
Body:Vozár 2,Dráb 1,5,Drotár 0,5
5.kolo(7.11.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Jabloň |
Orion Belá |
8:10 |
Body:Vozár 4,Dráb a Drotár 2,5,Rác 1
6.kolo(14.11.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Šarišské Michaľany |
7:11 |
Body:Drotár 2,5,Dráb a Vozár 1,5,Burík 0,5,1xWO
7.kolo(21.11.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Humenné B |
Orion Belá |
9:9 |
Body:Dráb 3,5,Vozár 3,Drotár 2,5
8.kolo(28.11.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Udavské |
2:16 |
Body:Dráb 2
9.kolo(5.12.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Vranov C |
Orion Belá |
7:11 |
Body:Vozár 4,Drotár 3,5,Burík 2,Dráb 1,5
10.kolo(12.12.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Svidník B |
9:9 |
Body:Vozár 3,Dráb a Drotár po 2,5,I.Hašuľ
11.kolo(19.12.2010)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Prešov B |
Orion Belá |
9:9 |
Body:Vozár ,Drotár a Dráb po 2,5,Gnip 1,5
2.časť
12.kolo(30.1.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Udavské |
Orion Belá |
16:2 |
Body:Dráb,Drotár
13.kolo(6.2.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Bardejov B |
8:10 |
Body:Dráb,Vozár a Burík po 2,5,Drotár 0,5
14.kolo(13.2.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Š.Michaľany |
Orion Belá |
15:3 |
Body:Dráb 2,5,Drotár 0,5
15.kolo(20.2.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Snina |
7:11 |
Body:Vozár 2,5,Dráb 2,Drotár,Komjatý,Burík 0,5
16.kolo(27.2.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Svidník B |
Orion Belá |
3:15 |
Body:Vozár a Drotár 4,5,Dráb 3,5,Burík 2,5
17.kolo(6.3.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Udavské |
3:15 |
Body:Vozár,Dráb a Burík 1
18.kolo(13.3.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Bardejov B |
Orion Belá |
11:7 |
Body:Drotár 3,5,Dráb 1,5,Vozár a Hašuľ I.
19.kolo(20.3.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Š.Michaľany |
8:10 |
Body:Drotár a Vozár 3,Dráb,Burík
20.kolo(27.3.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Snina |
Orion Belá |
14:4 |
Body:Vozár 2,Dráb,Drotár
21.kolo(3.4.2011)
Domáci | Hostia | Výsledok |
Orion Belá |
Svidník B |
11:7 |
Body:Vozár 4,Drotár a Dráb 3,Hašuľ I.
Východoslovenský stolnotenisový zväz K O Š I C E - športovo technická komisia
Úspešnosť jednotlivcov - 3. liga mužov SEVEROVÝCHOD - sezóna 2010/2011.
Por. |
Priezvisko a meno |
Oddiel |
Zápasy |
Výhry 1. časť |
Body |
Výhry 2. časť |
Body |
% úsp. |
1. |
MARTON Jozef |
OŠK Šarišské Michaľany |
68 |
35 |
3500 |
28 |
3360 |
100,88 |
2. |
GAJDOŠ Maroš |
OŠK Udavské |
83 |
41 |
4100 |
33 |
3960 |
97,11 |
3. |
BAJCURA Marián |
OŠK Udavské |
74 |
34 |
3400 |
29 |
3480 |
92,97 |
4. |
ŠTUŇ Štefan |
STO Snina |
59 |
16 |
1600 |
32 |
3840 |
92,20 |
5. |
DUBEC Tomáš |
ŠŠK Centrál Svidník „B“ |
64 |
34 |
3400 |
19 |
2280 |
88,75 |
6. |
ROBA Matúš |
OŠK Šarišské Michaľany |
75 |
35 |
3500 |
26 |
3120 |
88,27 |
7. |
KALAPÁČ Peter |
STJ Družba Bardejov „B“ |
84 |
38 |
3800 |
28 |
3360 |
85,24 |
8. |
GAJDOŠ Daniel st. |
OŠK Udavské |
84 |
38 |
3800 |
27 |
3240 |
83,81 |
9. |
JELO Ján |
STO Snina |
75 |
33 |
3300 |
24 |
2880 |
82,40 |
10. |
ROBA Róbert |
MSTK Sabinov |
72 |
28 |
2800 |
37 |
2960 |
80,00 |
11. |
CHOMČA Igor |
OŠK Udavské |
41 |
17 |
1700 |
11 |
1320 |
73,66 |
12. |
LUKÁČ Ľuboš |
ŠKST Humenné „B“ |
49 |
20 |
2000 |
17 |
1360 |
68,57 |
13. |
MICHALČO Marián |
ŠKST Humenné „B“ |
72 |
22 |
2200 |
32 |
2560 |
66,11 |
14. |
VODILA Jakub |
ŠŠK Centrál Svidník „B“ |
76 |
31 |
3100 |
16 |
1920 |
66,05 |
15. |
GAJDOŠ Ján |
OŠK Udavské |
48 |
16 |
1600 |
13 |
1560 |
65,83 |
16. |
VOZÁR Ľuboš |
ŠK Orion Belá nad Cirochou |
80 |
29 |
2900 |
19 |
2280 |
64,75 |
17. |
TOMČÁK Ladislav |
OŠK Šarišské Michaľany |
36 |
0 |
0 |
19 |
2280 |
63,33 |
18. |
KOLLARČÍK Pavol |
ŠKP Prešov „B“ |
74 |
25 |
2500 |
27 |
2160 |
62,97 |
19. |
LUKÁČ Valér |
ŠKP Prešov „B“ |
43 |
14 |
1400 |
15 |
1200 |
60,47 |
20. |
MAGDZIAK Dárius |
STJ Družba Bardejov „B“ |
66 |
22 |
2200 |
14 |
1680 |
58,79 |
21. |
PILLÁR Ľuboš |
STJ Družba Bardejov „B“ |
78 |
24 |
2400 |
18 |
2160 |
58,46 |
22. |
ROBA Dávid |
OŠK Šarišské Michaľany |
81 |
28 |
2800 |
16 |
1920 |
58,27 |
23. |
NOVÁK Peter |
ŠKST Humenné „B“ |
46 |
8 |
800 |
23 |
1840 |
57,39 |
24. |
MALINIČ Igor |
STO Snina |
83 |
28 |
2800 |
16 |
1920 |
56,87 |
25. |
ZIMNÝ Vladimír |
VSTK Vranov nad Topľou „C“ |
44 |
17 |
1700 |
9 |
720 |
55,00 |
26. |
DRÁB Ján |
ŠK Orion Belá nad Cirochou |
82 |
23 |
2300 |
17 |
2040 |
52,93 |
27. |
ZAJAC Martin |
VSTK Vranov nad Topľou „C“ |
62 |
19 |
1900 |
15 |
1200 |
50,00 |
28. |
KREHLÍK Jozef |
MSTK Sabinov |
83 |
23 |
2300 |
22 |
1760 |
48,92 |
29. |
MERŇÁK Jozef |
MSTK Sabinov |
68 |
18 |
1800 |
19 |
1520 |
48,82 |
30. |
DROTÁR Jaroslav |
ŠK Orion Belá nad Cirochou |
83 |
21 |
2100 |
16 |
1920 |
48,43 |
31. |
DEMČÁK Eduard |
STO Jabloň |
74 |
20 |
2000 |
18 |
1440 |
46,49 |
32. |
PAULÍK Pavol |
STO Snina |
79 |
25 |
2500 |
9 |
1080 |
45,32 |
33. |
MAJIRSKÝ Stanislav |
STJ Družba Bardejov „C“ |
81 |
21 |
2100 |
19 |
1520 |
44,69 |
34. |
ROBA Pavol |
OŠK Šarišské Michaľany |
49 |
18 |
1800 |
3 |
360 |
44,08 |
35. |
LEBLOCH Igor |
STO Jabloň |
76 |
19 |
1900 |
18 |
1440 |
43,95 |
36. |
STERANKA Ľubomír |
STJ Družba Bardejov „C“ |
62 |
12 |
1200 |
19 |
1520 |
43,87 |
37. |
HAJDUČKO Ján |
ŠKST Humenné „B“ |
34 |
14 |
1400 |
1 |
80 |
43,53 |
38. |
TREŠČÁK Štefan |
ŠKST Humenné „B“ |
60 |
9 |
900 |
20 |
1600 |
41,67 |
39. |
VARJAN Matej |
STJ Družba Bardejov „B“ |
45 |
8 |
800 |
8 |
960 |
39,11 |
40. |
LUKÁČ Jozef |
STJ Družba Bardejov „C“ |
46 |
1 |
100 |
21 |
1680 |
38,70 |
41. |
DUGAS Martin |
ŠKP Prešov „B“ |
64 |
10 |
1000 |
18 |
1440 |
38,13 |
42. |
NEMEC Milan |
ŠŠK Centrál Svidník „B“ |
60 |
14 |
1400 |
7 |
840 |
37,33 |
43. |
SABO Peter |
VSTK Vranov nad Topľou „C“ |
74 |
15 |
1500 |
14 |
1120 |
35,41 |
44. |
PILLÁR Peter |
STJ Družba Bardejov „C“ |
47 |
10 |
1000 |
8 |
640 |
34,89 |
45. |
KMIŤ Michal |
ŠŠK Centrál Svidník „B“ |
66 |
14 |
1400 |
7 |
840 |
33,94 |
46. |
MAŤAŠOVSKÝ Peter |
ŠKP Prešov „B“ |
71 |
14 |
1400 |
12 |
960 |
33,24 |
47. |
SABOL Michal |
STJ Družba Bardejov „B“ |
45 |
10 |
1000 |
4 |
480 |
32,89 |
48. |
HOLP Marek |
VSTK Vranov nad Topľou „C“ |
44 |
4 |
400 |
12 |
960 |
30,91 |
49. |
KRAJŇÁK Marcel |
ŠKST Humenné „B“ |
45 |
2 |
200 |
14 |
1120 |
29,33 |
50. |
ŽIDZIK Viktor |
STO Jabloň |
84 |
12 |
1200 |
15 |
1200 |
28,57 |
51. |
BURÍK Tomáš |
ŠK Orion Belá nad Cirochou |
36 |
3 |
300 |
6 |
720 |
28,33 |
52. |
KRAVEC František |
ŠKP Prešov „B“ |
49 |
4 |
400 |
11 |
880 |
26,12 |
53. |
SEMAN Stanislav |
STJ Družba Bardejov „C“ |
60 |
10 |
1000 |
7 |
560 |
26,00 |
54. |
HAJDUK Michal |
MSTK Sabinov |
41 |
6 |
600 |
3 |
240 |
20,49 |
55. |
PAULIŠIN Michal |
STO Jabloň |
53 |
2 |
200 |
6 |
480 |
12,83 |
56. |
ČOPAN Matej |
STO Jabloň |
48 |
0 |
0 |
4 |
320 |
6,67 |
57. |
ANDRUS Miroslav |
MSTK Sabinov |
38 |
2 |
200 |
0 |
0 |
5,26 |
III. liga mužov - sk.SV
Účastníci:
STJ Družba BARDEJOV„B“
ŠK Orion BELÁ nad Cir.
STO SNINA
STO JABLOŇ
OŠK ŠAR. MICHAĽANY
ŠKST HUMENNÉ „B“
OŠK UDAVSKÉ
MŠK VSTK VRANOV „C“
STO ŠŠK Centrál SVIDNÍK „B“
ŠKP PREŠOV „B“
MSTK SABINOV
STJ Družba BARDEJOV „C“
Družstvá MŠK VSTK Vranov n/T „C“, ŠKP Prešov „B“ a
STO ŠŠK Centrál SŠ Svidník „B“ hrajú domáce stretnutia o 14,00 hod. !!!