Výsledky

 O 1. - 6. miesto


VSSTZ Košice - 3. liga, Severovýchod, muži

7. kolo
ŠKST Kamenica n/Cir. A - STO Snina A 15 : 3 (I.Birov 4.5, M.Bocko 3.5, P.Šepeľa 3.5, T.Butko 3.5 - I.Malinič 2, A.Kopáč 1); ŠK Orion Belá n/Cir. A - STO Sedlice A 8 : 10 (J.Dráb 3.5, Ľ.Vozár 3, J.Drotár 1.5 - Ľ.Kollarčík 3.5, M.Bittner 3, D.Toporcerová 2.5, D.Kušnír 1); MŠK VSTK Vranov n/T D - ŠKST Humenné B 8 : 10 (M.Jakubčin 3.5, Ľ.Jurkanin 2.5, M.Zajac 1, I.Hudáková 1 - V.Židzik 3.5, Ľ.Lukáč 3, P.Novák 3, Š.Treščák 0.5)

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body
1 STO Sedlice A 18 16 1 1 0 235 : 89 51
2 ŠKST Humenné B 18 15 1 2 0 222 : 102 49
3 MŠK VSTK Vranov n/T D 18 9 2 7 0 169 : 155 38
4 ŠK Orion Belá n/Cir. A 18 9 2 7 0 170 : 154 38
5 ŠKST Kamenica n/Cir. A 18 9 0 9 0 165 : 159 36
6 STO Snina A 18 8 1 9 0 130 : 194 35

 

 O 7. - 12. miesto

VSSTZ Košice - 4. liga, Vihorlatská, muži

7. kolo
ŠKST Kamenica n/Cir. B - STO Snina B 13 : 5 (L.Torba 3.5, V.Hej 3.5, F.Sojčák 3, Š.Šram 1, J.Sojčák 1, 1xWO - M.Beňatinský 1.5, M.Bajus 1.5, M.Hríb 1, R.Galanda 1); ŠK Orion Belá n/Cir. B - OSTK Hencovce A 5 : 13 (A.Krešilová 2, V.Rác 1, P.Harmaňoš 1, M.Hašuľ st. 1 - T.Haňo 4, M.Tomáš 3.5, V.Zimný 3.5, P.Kos 1.5, P.Tomáš 0.5); MŠK VSTK Vranov n/T F - ŠKST Zemplín. Hámre A 7 : 11 (M.Čurlej 4, D.Džujka 2, I.Hudáková 1 - J.Širgeľ 3.5, S.Cogan 3.5, S.Michalenko 2.5, J.Dzubák 1.5)

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body
1 OSTK Hencovce A 18 9 3 6 0 182 : 142 39
2 ŠKST Kamenica n/Cir. B 18 10 1 7 0 168 : 156 39
3 ŠKST Zemplín. Hámre A 18 8 4 6 0 172 : 152 38
4 STO Snina B 18 4 5 9 0 150 : 174 31
5 MŠK VSTK Vranov n/T F 18 2 1 15 0 120 : 204 23
6 ŠK Orion Belá n/Cir. B 18 1 0 17 0 70 : 254 20

 

Oblastné majstrovstvá v stolnom tenise

jednotlivcov na rok 2017

Výsledky:

ŽENY – DVOJHRA, finále: Jana Mihaľovová (Humenné) – Andrea Krešilová (Belá n/Cir.) 3:0 (5,2,10)

MUŽI – DVOJHRA, finále: Maroš Gajdoš (Udavské) – Dušan Stoják (Humenné) 3:0 (10,6,7)

ŽENY – ŠTVORHRA, finále: Lucia Gajdošová, Andrea Krešilová (Belá n/Cir.) – Jana Mihaľovová, Sára Frandoferová (Humenné) 3:1.

MUŽI – ŠTVORHRA, finále: Dušan Stoják, Daniel Fink (Humenné) – Maroš Gajdoš, Ján Gajdoš (Udavské) 1:3 (8, -7, 9, 7).

ZMIEŠANÁ ŠVORHRA, finále: Maroš Gajdoš, Lucia Gajdošová (Udavské, Belá n/Cir.) – Daniel Fink, Jana Mihaľovová (Humenné) 1:3

 

Oblastné majstrovstvá 2017

III.liga - sk. Severovýchod 2016/2017

2.časť o 1.- 6. miesto

Kolo Dátum Domáci Hostia Výsledok
12 22.1.2017 Orion Belá Kamenica 14:4
13 29.1.2017 Sedlice Orion Belá 17:1
14 12.2.2017 Orion Belá Humenné B 9:9
15 19.2.2017 Vranov D Orion Belá 10:8
16 26.2.2017 Orion Belá Snina A 16:2
17 12.3.2017 Kamenica Orion Belá 4:14
18 19.3.2017 Orion Belá Sedlice 8:10
19 26.3.2017 Humenné B Orion Belá  
20 2.4.2017 Orion Belá Vranov D  
21 9.4.2017 Snina A Orion Belá  

IV.liga - sk. Vihorlatská 2016/2017

2.časť o 7. - 12. miesto

Kolo Dátum Domáci Hostia Výsledok
12 22.1.2017 Orion Belá B Kamenica B 4:14
13 28.1.2017 Hencovce Orion Belá B 11:7
14 12.2.2017 Orion Belá B Z. Hámre 1:17
15 19.2.2017 Vranov F Orion Belá B 14:4
16 26.2.2017 Orion Belá B Snina B 4:14
17 12.3.2017 Kamenica B Orion Belá B 12:6
18 19.3.2017 Orion Belá B Hencovce 5:13
19 26.3.2017 Z. Hámre Orion Belá B  
20 2.4.2017 Orion Belá B Vranov F  
21 9.4.2017 Snina B Orion Belá B