45 rokov stolného tenisu v Belej nad Cirochou

 

VÝSLEDKY

VSSTZ Košice - 3. liga, Severovýchod, muži

8. kolo
MŠK VSTK Vranov n/T E - STK Lemešany A 2 : 16 (M.Holp 1, M.Čurlej 1 - M.Rindoš 4.5, Š.Novák 4.5, C.Sabol 4.5, J.Fotta 2.5); ŠKST Kamenica n/Cir. A - STŠK Tecák Vranov nT A 14 : 4 (I.Birov 4, T.Butko 3.5, M.Bocko 3.5, P.Šepeľa 3 - P.Rusnák 3.5, J.Časár 0.5); MŠK VSTK Vranov n/T D - JMC Lužany pri Topli A 9 : 9 (M.Zajac 4, I.Turanský 4, Ľ.Jurkanin 1 - J.Stolárik 2.5, E.Tomko 2.5, J.Vajda 2.5, M.Gdovin 1.5); STJ Družba Bardejov A - ŠKP Prešov A 13 : 5 (P.Lukáč 4, P.Kalapáč 3.5, M.Sawczak 3.5, J.Lukáč 2 - R.Hajduk 2, V.Pištej 1.5, I.Dacko 1.5); ŠK Orion Belá n/Cir. A - STO Sedlice A 3 : 15 (T.Burík 1.5, Ľ.Vozár 1.5 - Ľ.Kollarčík 4.5, D.Kušnír 4.5, M.Bittner 4, D.Toporcerová 2); STO Snina A - ŠKST Humenné B 7 : 11 (J.Jelo 4.5, I.Malinič 1.5, M.Beňatinský 1 - L.Tkáč 3.5, Ľ.Lukáč 3, P.Novák 3, A.Pavlotty 1.5)

Tabuľka súťaže - Základná časť

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body
1 ŠKST Humenné B 8 8 0 0 0 106 : 38 24
2 STO Sedlice A 8 7 1 0 0 105 : 39 23
3 MŠK VSTK Vranov n/T D 8 4 2 2 0 86 : 58 18
4 ŠKST Kamenica n/Cir. A 8 5 0 3 0 81 : 63 18
5 STO Snina A 8 4 1 3 0 71 : 73 17
6 JMC Lužany pri Topli A 8 4 1 3 0 71 : 73 17
7 ŠK Orion Belá n/Cir. A 8 3 1 4 0 64 : 80 15
8 STK Lemešany A 8 3 0 5 0 73 : 71 14
9 STJ Družba Bardejov A 8 3 0 5 0 70 : 74 14
10 ŠKP Prešov A 8 2 0 6 0 49 : 95 12
11 MŠK VSTK Vranov n/T E 8 2 0 6 0 59 : 85 12
12 STŠK Tecák Vranov nT A 8 0 0 8 0 29 : 115 8

 

VSSTZ Košice - 4. liga, Vihorlatská, muži

8. kolo
STO Dlhé n/Cirochou A - STO Gajmir Brestov A 9 : 9 (T.Kolesár 3.5, M.Polačko 2, M.Kohut 2, P.Milčík 1, S.Kohut 0.5 - K.Krokker 4, J.Kelich 2.5, M.Gajdoš 1.5, P.Barnišin 1); ŠKST Kamenica n/Cir. B - STO Košarovce A 11 : 7 (V.Hej 4.5, F.Sojčák 3, L.Torba 2.5, Š.Šram 1 - K.Karabinčík ml. 2.5, K.Sivák 2, A.Sabol 1, J.Bučko 1, T.Korba 0.5); MŠK VSTK Vranov n/T F - TJ Šimonka Čierne nT A 3 : 15 (M.Čurlej 1, K.Paľko 1, J.Kolečava 0.5, D.Džujka 0.5 - R.Haňo 4.5, B.Kachman st. 4.5, R.Kachman 4, B.Kachman ml. 2); ŠKST Zemplín. Hámre A - OSTK Hencovce A 8 : 10 (J.Dzubák 3, J.Širgeľ 2.5, S.Cogan 2.5 - V.Zimný 4, T.Haňo 3, M.Tomáš 1.5, D.Eštok 1, P.Kos 0.5); ŠK Orion Belá n/Cir. B - TJ Hrabovec n/Lab. A 3 : 15 (M.Hašuľ st. 2, I.Hašuľ 1 - R.Šmiga 4.5, M.Paulišin 4.5, P.Duda st. 3.5, I.Chomča 2.5); STO Snina B - OŠK Kamienka A 9 : 9 (J.Pastorok 2.5, M.Charitún 2, M.Hríb 2, M.Bajus 2, A.Kopáč 0.5 - D.Gajdoš ml. 4, L.Beľančin 2.5, Š.Fekete 2.5)

Tabuľka súťaže - Základná časť

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body
1 TJ Hrabovec n/Lab. A 8 6 1 1 0 99 : 45 21
2 TJ Šimonka Čierne nT A 8 5 1 2 0 82 : 62 19
3 OŠK Kamienka A 8 5 1 2 0 81 : 63 19
4 STO Gajmir Brestov A 8 5 1 2 0 83 : 61 19
5 STO Dlhé n/Cirochou A 8 3 4 1 0 80 : 64 18
6 STO Košarovce A 8 4 1 3 0 76 : 68 17
7 ŠKST Zemplín. Hámre A 8 3 2 3 0 75 : 69 16
8 ŠKST Kamenica n/Cir. B 8 4 0 4 0 67 : 77 16
9 STO Snina B 8 2 3 3 0 69 : 75 15
10 OSTK Hencovce A 8 2 2 4 0 69 : 75 14
11 ŠK Orion Belá n/Cir. B 8 1 0 7 0 35 : 109 10
12 MŠK VSTK Vranov n/T F 8 0 0 8 0 48 : 96 8

 

SSTZ - Extraliga, juniorky 2016/2017

2.kolo

MSTK Tvrdošín - ŠK Orion Belá n/C  4:6

Keraming - Kubran TN - ŠK Orion Belá n/C  4:6

TTC Pov. Bystrica - ŠK Orion Belá n/C  6:2

 

Tabuľka -  Základná časť

Por. Mužstvo Z V R P Skóre Body
1. Viktória Trnava A 5 5 0 0 33:4 15
2. ŠKST Michalovce A 5 5 0 0 30:13 15
3. STK Rybník A 5 3 1 1 24:15 12
4. TTC Majcichov A 5 3 1 1 26:13 12
5. Keraming - Kubran TN A 5 2 1 2 25:23 10
6. ŠKST Ružomberok A 5 2 1 2 25:20 10
7. MSTK Tvrdošín A 5 1 2 2 23:24 9
8. Orion Belá/Cirochou A 5 2 0 3 16:26 9
9. Nová Baňa/Podlužany A 5 2 0 3 14:23 9
10. MSK Malacky A 5 1 0 4 14:27 7
11. TTC Pov. Bystrica A 5 1 0 4 13:26 7
12. STK Veľké Uherce A 5 0 0 5 4:33 5

 

III.liga - sk. Severovýchod 2016/2017

1.časť ( hrací čas: nedeľa 10:00)

Kolo Dátum Domáci Hostia Výsledok
1 2.10.2016 Orion Belá Lemešany 13:5
2 9.10.2016 Kamenica Orion Belá 8:10
3 16.10.2016 Orion Belá Vranov D 5:13
4 23.10.2016 Bardejov Orion Belá 12:6
5 6.11.2016 Orion Belá Vranov E 12:6
6 13.11.2016 Orion Belá Snina 9:9
7 20.11.2016 Humenné B Orion Belá 12:6
8 27.11.2016 Orion Belá Sedlice 3:15
9 4.12.2016 Prešov Orion Belá
10 11.12.2016 Orion Belá Lužany p/T  
11 18.12.2016 Tecák Vranov Orion Belá  

IV.liga - sk. Vihorlatská 2016/2017

1.časť ( hrací čas: nedeľa 10:00)

Kolo Dátum Domáci Hostia Výsledok
1 2.10.2016 Orion Belá B Brestov 3:15
2 9.10.2016 Kamenica B Orion Belá B 11:7
3 16.10.2016 Orion Belá B Vranov F 10:8
4 23.10.2016 Z. Hámre Orion Belá B 14:4
5 6.11.2016 Orion Belá B Dlhé n/C 2:16
6 13.11.2016 Orion Belá B Snina B 1:17
7 20.11.2016 Kamienka Orion Belá B 13:5
8 27.11.2016 Orion Belá B Hrabovec n/L 3:15
9 4.12.2016 Hencovce Orion Belá B
10 11.12.2016 Orion Belá B Čierne n/T  
11 18.12.2016 Košarovce Orion Belá