MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DOSPELÝCH A JUNIOROV DO 21 ROKOV

2.-4. marca 2018 sa v Bratislave konali Majstrovstvá Slovenska dospelých a juniorov do 21 rokov v stolnom tenise. Zúčastnili sa ho Andrea Krešilová a Lucia Gajdošová. Prvý deň boli súťaže U21 a kvalifikácia na hlavnú súťaž žien, kde postúpilo iba 24 žien. Smolu mala Lucia, ktorá bola iba dve loptičky od postupu. Adi sa podarilo  kvalifikovať do hlavnej súťaže, kde sa zišla okrem Ódorovej celá Slovenská špička na čele s Balážovou, ktorá sa stala Majsterkou Slovenska. V súťaži U21 skončila Aďa na 9-16 mieste, medzi ženami sa jej do 16-ky nepodarilo dostať, ale postup do hlavnej súťaže je veľkým úspechom. V štvorhre skončila vo štvrťfinále, a tiež v mixe s Matúšom Zelinkom z Košíc po vyhratom prvom kole skončili vo štvrťfinále na raketách Balážovej a Pišteja, ktorí nenašli premožiteľa ani neskôr a stali sa Majstrami Slovenska v zmiešanej štvorhre.

Domov sa dievčatá vracali plné zážitkov, veď vidieť hrať, a dokonca si aj zahrať proti Balážovej, či Pištejovi je zážitok na celý život.